Gereksiz insanlar burnumuzun dibindeyken, neden ihtiyacımız olanlar uzakta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yazımızda Gereksiz insanlar burnumuzun dibindeyken, neden ihtiyacımız olanlar uzakta sözünün hikayesi anlatılmıştır. Okuduktan sonra düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

  • Hikayeyi boşver, Sevgiliye Kapak Sözler yazımıza gitmek için tıklayın.
  • Sözün Hikayesini okumak için tıklayın.
  • Özeti okumak için tıklayın.

Sözün Hikayesi

Gereksiz insanlar burnumuzun dibindeyken, neden ihtiyacımız olanlar uzakta

Bu yazıda kendimize bol bol soru soracağız.

Hepimizinin ara ara kendimize sorduğumuz soruların başında Gereksiz insanlar burnumuzun dibindeyken, neden ihtiyacımız olanlar uzakta sorusu gelir. Acaba gerçektende öyle mi? Gereksiz insanlar peşimizden ayrılmazken, sürekli karşımıza çıkarken ihtiyacımız olan insanların bu kadar uzakta olmasının mantıklı bir sebebi acaba var mıdır? Şuanda en çok ihtiyacınız olan, en çok yanınızda bulunmasını istediğiniz kişi kim?

Kendimize yukardaki soruları sorduğumuza göre beraberce düşünebiliriz. Hayatımızda orospu, şerefsiz, gereksiz, aptal, pezevenk… insan sayısının çoğalması ve bu çoğalmaya bağlı olarak sevdiğimiz insan sayısının düşmesi bize ceza mı bilemeyiz ama bariz belli bir gerçek olduğu kesindir. Sevdiğimiz insanlar önceden yanımızdayken son zamanlarda çok hızlı bir şekilde hayat her birimizi farklı yerlere dağıtmış gibi gelmiyor mu sizede? Sevdiklerimizden, ihtiyacımız olan kişilerden bu kadar uzaklaşıp gereksiz insanlarla başbaşa kalmak hayatın bize sunduğu adalet sanırım. Peki neden bize seçim şansı verilmiyor eğer tek bir kere seçim hakkı verilseydi şuan yanımda olan herkesten tek bir kişi uğruna vazgeçebilirdim fakat ne bana ne de benim gibi düşünenlere seçim şansı verilmedi. Peki şunu soralım siz sevdiğiniz tek bir kişi uğruna hayatınızdaki bütün gereksiz insanlardan vazgeçer miydiniz?

Aslına bakılırsa hepimiz sevdiklerimizin yanımızda olmasını isteriz gerisi umrumuzda olmaz bize sadece sevdiklerimiz, ihtiyacımız olan kişiler yeterde artar bile ama yukarıda bahsettiğimiz gibi hayat resmen ihtiyacımız olan kişileri değilde ne kadar gereksiz insan varsa hepsini bize işkence çektirmek için yollamış. Çevremizde istediğimiz insanların sayısını toplasak bir elin parmaklarını geçmezken onun yerine bizim yanımızda olan gereksiz insan sayısının haddi hesabı yok. Bazı aptallarda resmen Gereksiz insanlar burnumuzun dibindeyken, neden ihtiyacımız olanlar uzakta sözünü hatırlatmak için var desek yeridir.

Özet

Hayatımız her geçen gün zaten daha da bok olurken üstüne yetmezmiş gibi sevdiğimiz, ihtiyacımız olanlar yanımızda değil, bu kadarla biter mi? Tabiki hayır yemeğin üstüne tatlı niyetine çevremiz çok sayıda gereksiz, aptal insanlarla dolu. Hayatımız her zaman olduğu gibi yine Gereksiz insanlar burnumuzun dibindeyken, neden ihtiyacımız olanlar uzakta sorusuyla bizi başbaşa bırakıyor.

Share.

Yorum Bırak

* Sadece Yarışmaya Katılmak İsterseniz Doldurun