Bazılarının Beyin Kanaması Riski Hiç Yok

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yazımızda Bazılarının beyin kanaması riski hiç yok sözünün hikayesi anlatılmıştır. Okuduktan sonra düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

  • Hikayeyi boşver,  Kapak Sözler Kısa yazımıza gitmek için tıklayın.
  • Sözün Hikayesini okumak için tıklayın.
  • Özeti okumak için tıklayın.

Sözün Hikayesi

Bu sıkça kullanılan “beyin” dizilerinde insanlar acaba doğru bir şey söylüyor mu diye merak ederdim. Beyin insanın en önemli kontrollerini sağladığı bir organımız,fakat manevi olarak beyinsizlik doğuştan gelen bir şey mesela karşınızda ki aptal bir insansa sizi sürekli zora sokar iğrenç küçük düşürücü espriler yapar, beynini yeterli olarak kullanamaz bunun sebebi beyninin olmayışıdır. Kimseye kızmayalım beyinsiz insanlar beyine ihtiyaç duymadıkları için hepimizden mutlulardır. Kendileri ile konuştuktan sonra beyinsiz bile devam edebilirler hayatlarına. İşte tam burada Bazılarının beyin kanaması riski hiç yok sözü devreye girer.

Yukarıda anlattıklarım beyinsizlikten köşeye sıkışan insanlar için yazılmıştır, herkesde vardır büyük bir organ olduğunu vücut bile kabul etmiştir, işlevsizdir, asla ve asla çalışmaz. E tabi beyin olmayınca insan olma yetisini ve özelliklerini büyük ölçüde yitirmiş olur. Düşündüğü şeyi uygulayamayan veya hiç bir şey düşünemeyen asosyallikten nasibini almış kişilerdir. Biyolojik olarak bu yazdıklarım imkansızdır çünkü beyinleri (sağ-sol) olmayan insan ölüden ibarettir, yaşayamaz. Tam olarak beyinsizlik şahsen budur insanlar eski sevgililerine (ki bende), beyinsiz demesi gayet normal durum çünkü eski sevgililerin %90’ın beyni bulunmuyor maalesef, kusura bakmayın ama Bazılarının beyin kanaması riski hiç yok Çünkü içeride birşey yok, sürekli atılan çocukca tripler antin kuntin romantik sözler kesinlikle doğrudur. İstisna olan durumlar da var elbet, eğer eski sevgilinizle barışırsanız bu okuduklarınız otomatikman iptal olur ve tekrar eskisi gibi beyinli beyinli yaşarsınız. Haa diyorsunuz ki o benim için artık bitti ben onun… Bu yazdıklarımız otomatikman eski haline yani beyinsizliğe geçmeye devam edecek.

Özet

Beyin güzel organ her şeyi kontrol eder bilgi depolar sizi yönlendirir,aşka inandırır, resim çizdirir, müzik dinletir, oyun oynatır.. Lütfen şu güzel organı kullanın Allah aşkına, bunlar boş işler gezin tozun eğlenin ama şu beyni kullanın ya size bahsettiğim Bazılarının beyin kanaması riski hiç yok Sözünün içinde ki Beyin’i öyle güzel kullanın ki Allah korusun ama, beyin kanaması riski ortaya çıksın.

Share.

Yorum Bırak

* Sadece Yarışmaya Katılmak İsterseniz Doldurun